Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pomohu vám získat sebejistotu při komunikaci v angličtině

Po telefonu nebo Skype

 

 

Učíte se anglicky už nějakou dobu, ale stále moc nemluvíte?

Dáváte přednost psaní e-mailů, protože si to můžete víc rozmyslet?

Stydíte se mluvit anglicky před ostatními?

Radku jsem kontaktovala, protože jsem potřebovala hodně zlepšit svou angličtinu a už jsem měla dost klasických hodin v jazykové škole, které neměly efekt.
Chtěla jsem se zaměřit hlavně na konverzaci v angličtině. Na začátku jsem byla hodně ve stresu a nejistá v mluvení, bála jsem se dělat chyby, ale po pár lekcích ze mě stres spadl.
Po tom, co jsem vyzkoušela učení cizího jazyka pomocí aktivní konverzace, tak bych už nechtěla jinak. Aby byly lekce efektivní, potřebujete se nestydět a zbavit se stresu z chyb.
A to je pro mne další velký přínos lekcí s Radkou. Lekce bych doporučila všem, kteří se chtějí rychle rozmluvit anglicky .
Stále je na čem pracovat, ale vnímám u sebe velký pokrok a postupně se zlepšuji.
Klára VoborníkováBrand designer

Pojďme s tím něco udělat

Co vám lekce se mnou přinesou?

 • Rozmluvíte se anglicky
  Celá lekce je v angličtině, přestanete tak překládat slovo od slova a budete prostě jen mluvit.
 • Zbavíte se komunikačních bloků
  Díky trpělivému a klidnému přístupu poznáte, že mluvení nemusí být tak těžké, jak se zdá, a bloky se postupně rozpustí.
 • Získáte plno zajímavých materiálů k procvičování angličtiny
  Poslechy, odkazy na stránky, audioknihy , příběhy v angličtině a mnoho dalšího.
 • Zaměříme se na to, co potřebujete
  Nebudete ztrácet čas a vrhneme se na to, co potřebujete právě vy.
  Pojďte svou angličtinu zlepšit pohodovou konverzací!
  Chcete se připravit na pobyt v cizině?
  Pracovní schůzky v angličtině? Telefonování? Pohovor? Připravím vám téma na míru.
Jsem nadšená z úspory času. Nemusím na lekce docházet, volám odkudkoli. V tom pro sebe vidím obrovský benefit. Lekce si mohu přizpůsobit průběžně podle svého aktuálního nastavení Někdy více business, někdy spíše přirozená konverzace. Radku průběžně doporučuji svým přátelům. Vyzdvyhuji především benefit příjemného osobního přístupu a velké úspory času.
Bc. Ludmila HaškováSenior specialista podpory prodeje a služeb zákazníkům T-Mobile Czech Republic
Lekce s Radkou mi pomohly rozmluvit se během krátké doby a získat dostatečné sebevědomí k tomu, abych byla schopná vystoupit na evropském summitu výzkumných agentur s prezentací a vést odbornou diskuzi. Za to patří Radce můj obrovský dík. Naprosto mi vyhovují hodiny po telefonu, které jsou časově nenáročné a přitom mě posouvají dál. Pokud k tomu přičtu lidský, přátleský a přitom profesionální přístup, pak můžu jen doporučit!
Lenka KorečkováMarketingový výzkum

Jak to funguje?

 • Vyplňte poptávkový formulář
  nebo mi napište na e-mail info@anglictinavpohode.cz. Já se vám brzy ozvu a domluvíme si termín první lekce a další podrobnosti.
 • Pokud si nejste jistí
  jestli bude vaše angličtina na lekce na dálku stačit, můžeme se nejprve domluvit na krátkém telefonátu zdarma, kde si svou angličtinu otestujete.
 • Všechny lekce probíhají po Skype nebo telefonu
  Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Volat mohu já, mám neomezený tarif.
 • Jakmile se domluvíme, pošlu vám podklady
  k úhradě kreditu na první tři lekce. Ty slouží k získání jistoty, že vám tento styl výuky sedne. Pokud se domluvíme na pokračování, poprosím vás o doplnění kreditu na 10 lekcí předem. Není problém vystavit fakturu pro zaměstnavatele.
 • Mohu vám nabídnout pravidelný termín lekcí
  ale s většinou klientů se domlouváme z týdne na týden, podle našich časových možností. Individuální lekce jsou možné ve všední dny 8 -15.00).
 • Plánovanou lekci můžete zrušit do 24 hodin předem
  a domluvit si náhradní termín. Při zrušení méně než 24 hodin počítejte prosím s úhradou v plné výši.

Cena lekce je 330 Kč a trvá 20 minut.

Na každou lekci se předem připravuji a tento čas už je zahrnutý v ceně.

Pokud při lekci narazíme na nová slovíčka, pošlu vám je do zpráv nebo mailu. 

Radka je člověk s velkou praxí a chutí učit ostatní. Její přístup je pozitivní a dokáže člověka vtáhnout do angličtiny. Je trpělivá a velice příjemná. Témata jednotlivých lekcí jsou velice zajímavá a pro běžnou komunikaci užitečná. Lekce bych doporučila zájemcům, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu a neustále se zdokonalovat v angličtině. Díky lekcím jsem získala větší jistotu v konverzaci a schopnost rychleji reagovat v angličtině. Individual approach, interesting topics, kind lecturer. I sincerely recommend.
Alena Králová

Proč se pustit do angličtiny právě se mnou?

 • Žila jsem více než tři roky v anglicky mluvících zemích
  konkrétně v Anglii a USA. Tam jsem také pracovala pro rodiny z různých koutů světa ( Jižní Afriky, Austrálie, Irska) Mám tedy zkušenost s různými akcenty.
 • Angličtinu učím od roku 2010
  a stále mě to baví. Mými kurzy - živými, po telefonu nebo on-line - prošlo už více než 2000 studentů. A to je už pořádná dávka zkušeností.
 • Lekce vás budou bavit
  Často od studentů slyším, že jim to rychle uteklo. To je podle mě mnohem lepší varianta, než se nudit 90 minut v jazykovce a těšit se domů.
 • Při lekcích si budete připadat jako při povídání s kamarádkou
  Dozvíte se plno zajímavostí a doporučím vám, jak se učit tak, abyste na sobě viděli výsledky.
 • Jsem nadšená z pokroků svých studentů
  Stanu se vaší největší fanynkou. Naučím vás se do angličtiny zamilovat. Těším se na lekce a společné povídání.
S Radkou si "povídám" přes telefon téměř 5 roků. Hned od samého začátku mi byla sympatická. Už to dávno není jen má konverzační parťačka, ale spíše má vrba a přítelkyně. Díky ní jsem se přestala bát anglicky promluvit. Ukázala mi, že i když nemám 100% znalost gramatiky, tak se mohu domluvit. Její hodiny jsou vždy tématicky zaměřené. Nutí vás konverzovat o tématech, o kterých si myslíte, že ještě mluvit nedokážete a přitom na závěr lekce zjistíte, že jste si i docela hezky pokecali a zamysleli se nad spoustou otázek. 🙂 Dokáže Vás motivovat, aby jste překonali svůj ostych a také aby jste se vydrželi v angličtině dále vzdělávat. Několikrát jsem už chtěla s angličtinou skončit, ale Radka mě vždy "nakopla" zpátky. Mohu ji jen všem doporučit. Škoda, že jsem takového učitele nepotkala při studiích :-).
Milena PochopinováSpecialist Process Support PI and Micro at Raiffeisenbank a.s
Na lekcích se mi líbí rozsah konverzačních témat, které je opravdu široké, příjemná atmosféra a časová flexibilita. Doporučil bych je všem, kdo anglicky alespoň trochu umí, bojí se mluvit a potřebují se „rozpovídat“. Největší pokrok u sebe vidím v rozšíření slovní zásoby a především mám pohotovější reakce.
M. T.