Intenzivní lekce, díky kterým se skutečně rozmluvíte a zbavíte se obav z komunikace v angličtině.
Lekce může být na předem domluvené téma, v případě zájmu mohu poslat i otázky, na které se můžete připravit. Pokročilejší studenti si téma nepřipravují a učí se rychle reagovat po telefonu nebo Skype. Tak se nejvíce přiblížíme skutečné konverzaci.

Cena lekce je 200 Kč / 20 minut
Pracovní doba : Po - Pá 8.00 - 15.00

 

 

 

Slova studentů:  

Jsem nadšená z úspory času, nemusím na lekce docházet, volám odkudkoli.
Nemusím čekat na instruktura ve městě ani se přemísťovat na určené místo.
V tom pro sebe vidím obrovský benefit. Lekce si mohu přizpůsobit průběžně podle svého aktuálního nastavení
Někdy více business, někdy spíše přirozená konverzace.
Radku průběžně doporučuji svým přátelům. Vyzdvyhuji především benefit příjemného osobního přístupu a velké úspory času.

-GKzB22LnOCvwJMNnWS8q63xkyW6yP3SXPRtibXShk8D_d1VbDRTBUT7Dn1QhxoJbRMmlVs     Bc. Ludmila Chvojková
Senior specialista podpory prodeje a služeb zákazníkům
T-Mobile Czech Republic

 

Oceňuji především vstřícný, klidný přístup.
Zaměřeno na trénink poslechu i reakce tak, aby žák doopravdy zlepšil svou schopnost
dorozumět se.
Vyučující mě na lekcích dovedla k tomu, abych ztratila nejistotu.
Veškerá nová slovíčka lektorka vypíše ve spodní části. Velká pomoc pro opakování - možnost zapsání do slovníčku, případně vidím vše v historii skype.
Doporučuji
.....a ještě jednou děkuji

HANA KRÓNEROVÁ

 

S lekcemi jsem spokojená, velmi mi vyhovuje angličtina přes Skype, je to velmi pohodlné a nemusím si zajišťovat hlídaní. Lekce s Vámi si užívám a vždy se na ně těším. Myslím, že jsem se v konverzaci zlepšila a cítím se jistější, nebojím se něco říci, i když vím, že to není asi správně. Děkuji za pohodový přístup k výuce a trpělivost.

Petra Hejduková

 

Lekce s Radkou mi pomohly rozmluvit se během krátké doby a získat dostatečné sebevědomí k tomu, abych byla schopná vystoupit na evropském summitu výzkumných agentur s prezentací a vést odbornou diskuzi. Za to patří Radce můj obrovský dík. Naprosto mi vyhovují hodiny po telefonu, které jsou časově nenáročné a přitom mě posouvají dál. Pokud k tomu přičtu lidský, přátleský a přitom profesionální přístup, pak můžu jen doporučit! 

      Lenka Korečková, 36 let, marketingový výzkum

Ve škole jsme probírali jen gramatiku a ja se potom styděla říct jediné slovo anglicky, ale tyto hodiny mi opravdu pomohly a vím, že už by mi nedělalo problém na někoho promluvit a hlavně nemusím kvůli tomu nikam jezdit. Takže můžu jendoporučit 🙂

 Lenka Sýkorová, 24 let, Praha, budoucí au-pair v Anglii

Na tomto druhu výuky mi vyhovuje, že nemusím dojíždět za lektorkou a řešit hlídání dítěte. Po skype se vidíme, takže to je příjemné. S lektorkou jsem spokojena, termíny dodržuje i je možné v případě nenadálé události lekci posunout.

Radka je na hodiny vždy připravena, mohu si vybrat z mnoha témat i probrat věci na kterých je potřeba zapracovat. Neskáče do řeči, věty opravuje při rozhovoru. Angličtinu po skype s Radkou doporučuji, trpělivý přístup, skvělá domluva.

 

Věra Martínková, 29let,Praha, administrativa (momentálně na mateřské dovolené)

 

 

Má výuka probíhá formou telefonických hovorů čtyřikrát týdně. Velmi mi vyhovuje časová flexibilita, termíny domlouváme vždy na týden dopředu podle toho, jak to oběma vyhovuje. Jsem na 100% spokojená. Dlouho jsem hledala kvalitního učitele angličtiny, jsem moc ráda, že u Radky jsem ho našla.

Na hodině mám pocit, jako by jsem mluvila s dloholetou přítelkyní, na každou hodinu se vždy moc teším. Radka je velice profesionálni a její hodiny jsou dobře sestaveny. Doporučuji každému, kdo se chce příjemnou, nenucenou formou rozmluvit v angličtině.

 

 Monika, Praha