Výuka je zaměřena především na konverzaci a schopnost bez obav komunikovat anglicky.  Mými klienty jsou lidé, kteří se chystají odjet do zahraničí, připravují se na pracovní pohovor nebo se prostě jen chtějí zlepšit v mluveném projevu a zbavit se studu při komunikaci v angličtině.

Během lekcí se zaměřujeme na různá témata, hrajeme konverzační hry a skvěle se u toho bavíme.

Lekce nezahrnují zdlouhavé výklady gramatiky. Tu se učíme přirozeně, praxí.

Při příznivém počasí můžeme mít lekci i venku, což je vhodné především pro maminky s kočárky.

Firemní kurzy vycházejí z požadavků konkrétního klienta a mohou být zaměřeny na obchodní angličtinu, počítače atd.

Ceník:

individualní výuka u lektorky - 400 Kč / 55 min (maminky s kočárkem -  300/55 min)
2 studenti ve skupince 300 Kč / 55 min / os
3 studenti ve skupince 200 Kč / 55 min / os
Pracovní doba:
Po - Pá 8.00 - 15.00

 
Slova studentů:

Jsem tzv. němčinář. Asi před 20 lety jsem byla postavena před fakt začít i s angličtinou. Získala jsem základy, komunikovala jsem hlavně písemně, zkoušela i nějaké kurzy. Ústně jsem však stále neměla odvahu shazovat se v přímém přenosu…
Teď jsem několik měsíců u Radky. Na začátku mě zarazilo, když mi řekla, ať zapomenu na šprtání gramatiky . Pak taky bylo těžké vyrovnat se s faktem, že na mě v průběhu našich lekcí mluví pouze anglicky.
S časovým odstupem pozoruji, že při jednáních v práci už nemám takový strach vstoupit do diskuse, vyjádřit aktivně své názory. A to je to, o co mi jde. Dokonce mě zdokonalování v angličtině začalo bavit.
PS: K Radce začala chodit i moje sedmiletá dcerka.

image001

Jana Lebrušková, manažerka logistiky

 

 

Lekce s Radkou jsou naprosto odlišné od školní výuky a to velice oceňuji. Každou lekci mě čeká nějaké překvapení - hry, simulace rozhovorů, hádek, životních situací, poslechy, testy. Rozhodně se nejedná jen o práci s učebnicí. Radka je velice pečlivá a na každou hodinu připravená (většinou ani nestihneme vše, co má nachystáno).

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Lektorka je velice flexibilní, a vždy se mi snaží co nejvíce vyhovět. Nemusím tedy chodit na lekce v pravidelně stanovenou dobu, ale mohu si docházku upravit dle svých představ. S Radkou operativně komunikuji prostřednictvím emailu nebo telefonických hovorů.
Když budu sama sebe hodnotit po čtyřech měsících docházení na Radčiny hodiny (2x týdně), tak mohu říci, že jsem se hodně rozmluvila, umím reagovat na otázky, lépe rozumím mluvenému slovu, ztrácím ostych cokoliv říci (i když to třeba není uplně správně 🙂 Lekce s Radkou bych doporučila přátelům, kterým vyhovuje individuální přístup. Radka je velice přátelská a milá (nebude na vás křičet, když něco neumíte nebo nemáte 🙂 Zároveň ale kontroluje vaší přípravu. Připravuje se na témata, která mě zajímají nebo které potřebuji zlepšit a procvičit (výběrová řízení, telefonování, korespondence, jídlo, ....)

Kopie - , 016
Ing. Kamila Pohanová, 27 let, (personalistka)
Velmi kladně hodnotím interaktivitu a připravenost lektorky. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Také oceňuji možnost výuky pomocí iPadu. Ve výuce budu pokračovat i nadále.
tomas-prchal-2     Tomáš Prchal, company director, Karat Solution, s.r.o.

 

 

Nejvíce se mi líbila konverzace, oživil a rozvinul jsem si své znalosti. Lektorka je příjemná, pečlivě připravená a komunikativní. Kurzy doporučuji.
  milan-kopal    Milan Kopal, senior consultant, KARAT Solution, s.r.o.

 

 

Lekce jsou jednoduše príma. Střídá se „vážná“ část s odlehčenou, vkládají se hry a často se člověk zasměje. Po několika měsících výuky u sebe vnímám pokrok, paní Havlíčková poslouchá přání klienta, snaží se zaměřit na oblasti dle jeho potřeby, ale stejně tak sama přichází s praktickými tématy důležitými pro běžnou anglickou konverzaci Kurzy angličtiny probíhají v přátelské a pohodové atmosféře.
Radka, 32 let, obchodní zástupce

 

Lektorka je vždy skvěle připravena, líbí se mi různorodost lekcí i způsobu výuky. Za půl roku co trval náš firemní kurz jsem se určitě zlepšila.
Maja

 

Moje zkušenosti s lektorkou jsou na jedničku. Líbí se mi, že se neučí jenom podle učebnice, ale že paní lektorka připravuje i speciální cvičení, je pohodová a naučí. Za 6 měsíců jsem se určitě zlepšil. S výukou jsem moc spokojený a doporučuji.
Jarda, 41 let, manažer kontroly
Lekce jsou vhodné pro každého, kdo se chce naučit komunikovat v angličtině, poznat nová slova a jejich využití. Celou dobu probíhá konverzace v AJ což mi v jiných kurzech chybělo. Lekce jsou vždy zábavné a různorodé, povídáme o různých tématech, hrajeme hry, ale ani poslech nezůstane vynechán.
Termíny jsou dodržovány bez problémů, není problém s náhradami ani s jakoukoli jinou komunikací či domluvou.
Za tu dobu, co k Radce docházím jsem se zlepšila v komunikaci a hlavně se už nebojím mluvit.

Kopie - luci 001

Ing. Lucie Charvátová, 29, bezpečnostní referent

 

Na lekcích se mi líbí, že jsou individualně zaměřené podle mé potřeby a hodně komunikuji. Není to jako v běžných jazykových kurzech, kde každý mluví jen pár minut. Díky těmto lekcím jsem se hodně zlepšila v komunikaci a dokážu rychleji reagovat.

Kopie - fotografieIvana, 26 let, Pracovnice domu Gustava Mahlera - styk s veřejností
Lekce doporučuji, mé zkušenosti s lektorkou jsou dobré. Po půl roce studia u sebe vnímám zlepšení, především ve schopnosti porozumět a v komunikaci.
Jirka, údržbář

 

Vedu  firemní kurzy pro zaměstnance:

Komerční banka,

AXIOM TECH s.r.o.,

IFE CR, a.s,

Janssen – Cilag, s.r.o,

Chýský Lorenc, advokáti, s. r. o.
a další.